5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
וט פט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
וט-פט הינה מרפאה וטרינרית, המתמחה במתן שירותים וטרינריים אישיים בטכנולוגיה מתקדמת. המרפאה שלנו מטפלת כבר למעלה מ- 15 שנים בכל חיות המחמד, ובעיקר בכלבים, בחתולים ובחמוסים. אצלנו כל מטופל (ובעליו) זוכה ליחס אוהב וחם, ולטיפול מקצועי ומסור.
 
 

שירותי המרפאה

 
וט- פט מעניקה מגוון רחב של שירותים וטרינריים לחיות מחמד באזור בנימינה, זיכרון יעקב, קיסריה, פרדס חנה והסביבה:
  • שירותי רנטגן ממוחשב מבית Fuji, טכנולוגיה הקיימת במרפאות וטרינריות ספורות בארץ!
  • שירותי מעבדה - דם והפרשות, ציטולוגיה וכד'. מענה אבחוני יעיל ומהיר!
  • טיפולים כירורגיים - רוב הניתוחים במרפאת וט-פט מתבצעים ע"י שני רופאים, רופא מנתח ורופא מרדים, כנהוג ברפואה הומנית!
  • אורתופדיה - איחוי ניתוחי של שברים, ניתוחי מפרקים כמו אגן וברכיים.
  • רפואת שיניים - טיפולי "תחזוקה", ניקוי אבנית, עקירות וניתוחי חניכיים.
  • רפואה - דרמטולוגיה, אימונולוגיה, אנדוקרינולוגיה וכד'
 
 

צוות המרפאה

 
מרפאת וט-פט הוקמה בשנת 2001 על ידי הווטרינרים ד"ר פלדמן ליאור וד"ר חיון סיגלית, מתוך אהבה גדולה לבעלי חיים ומתוך שאיפה לספק להם את שירותי הרפואה הטובים והעדכניים ביותר.

ד"ר פלדמן סיים את לימודי הווטרינריה בביה"ס ע"ש קורט באוניברסיטה העברית בשנת 1994. ד"ר חיון סיימה גם היא את לימודיה באוניברסיטה העברית בשנת 1993, והמשיכה להתמחות ולעסוק בהוראה באוניברסיטה עבור הדור הבא של הווטרינרים, למשך שנה נוספת.

שניהם רכשו ניסיון מקצועי עשיר ורב שנים במסגרת עבודתם ברשת מרפאות גדולה בצפון הארץ, עד שנת 2001 – אז החליטו לפתוח יחדיו את מרפאת וט- פט.
 
 
ד"ר ליאור פלדמן
 
 
 
ד"ר חיון סיגלית
 
 
 
 
בנוסף לד"ר פלדמן ולד"ר חיון, מונה צוות המרפאה את דוקטור נוית גרינברג שסיימה את לימודיה באוניברסיטה העברית בשנת 2010. כמו כן, ישנן עוד שלוש סייעות המטפלות במסירות הן בבעלי החיים והן בבעליהם, כשבראשן עומדת עינת זונשיין אשר מביאה איתה ניסיון של שנים רבות כטכנאית וטרינרית. יחדיו מעניק הצוות טיפול אוהב, מקצועי ומסור לכל חיה. הודות למקצועיותם הרבה וליחס האישי והחם שהם מעניקים לכל בעלי החיים במרפאה, הפכה וט- פט לאחת המרפאות הווטרינריות המתקדמות ביותר באזור הצפון.

ד"ר חיון וד"ר פלדמן חברים באיגוד הרופאים הווטרינריים לחיות מחמד. חברות זו מחייבת אותם לעמוד בדרישות בסיס נוקשות של כללי האתיקה הווטרינרית, התוויות מחמירות לגבי פרוטוקולים רפואיים, דרישות מחמירות הנוגעות למבנה המרפאה ותכולתה, וכמובן – הקפדה יתרה על לימודי המשך ועידכון מתמיד ברפואה וטרינרית. כל אלו משאירים אותם בחזית הרפואה הווטרינרית!